Проєкт «RAZOM з тобою» презентовано на «Americares Ukraine Partner Summit», який пройшов у Львові

Проєкт «RAZOM з тобою» презентовано на «Americares Ukraine Partner Summit», який пройшов у Львові
Автор: RAZOM з тобою
13 вересня 2023

Проєкт «RAZOM з тобою» презентовано на «Americares Ukraine Partner Summit», який пройшов у Львові

У Львові відбувся «Americares Ukraine Partner Summit» - партнерський саміт благодійних організацій, що опікуються питаннями охорони здоров’я в Україні в умовах війни. Ініціатором проведення такої зустрічі стала американська організація Americares, яка займається охороною здоров’я та допомагає людям, які постраждали від стихійних лих чи криз. Співорганізатором саміту виступив Благодійний фонд «Разом для України», який входить в трійку найбільших фондів, що працюють в Україні.

До роботи саміту приєдналися Евеліна Курілець, директорка БФ «Разом для України», Лія Котяш, керівниця проєкту «Центри психологічної підтримки “RAZOM з тобою”» та Лариса Заграй, старша психологиня проєкту «Центри психологічної підтримки “RAZOM з тобою”».

В рамках саміту Лія Котяш презентувала проєкт «RAZOM з тобою», розповіла про роботу Центрів психологічної підтримки у Хмельницькому, Харкові, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Бучі та акцентувала увагу на подальших планах про розширити географію роботи центрів, аби надати психологічну допомогу якомога більшій кількості людей, які постраждали від війни.

Про те, як зберегти ментальне здоровʼя в умовах війни, говорила у своєму виступі старша психологиня проєкту Лариса Заграй. Також серед основних тем, про які говорили на саміті, були: кращі практики оцінювання лікарень-партнерів для визначення потреб громади в медичних послугах, психічне здоров'я та психосоціальна підтримка для медичних працівників, подолання фандрейзингових викликів у воєнний час та інші теми, які спрямовані на підвищення рівня доступу українців до отримання медичних послуг та покращення умов роботи українських лікарень.

Americares — це глобальна некомерційна організація, яка займається охороною здоров’я та розвитком і надає допомогу людям, які постраждали від бідності, стихійного лиха чи кризи. З перших днів повномасштабного вторгнення Americares надають допомогу Україні у тісній взаємодії із Благодійним фондом «Разом для України».