У Вишкові пройшов триденний тренінг для команд проекту «Razom з тобою»

У Вишкові пройшов триденний тренінг для команд проекту «Razom з тобою»
Автор: RAZOM з тобою
24 липня 2023

У Вишкові пройшов триденний тренінг для команд проекту «Razom з тобою»

Команди проекту з Дніпра, Бучі, Львову, Харкова, Івано-Франківська, Хмельницького зібралися у Вишкові на триденну зустріч «Razom ближче», аби познайомитися, обмінятися досвідом, обговорити плани подальшої роботи та сформувати потужне ком’юніті фахівців, які допомагають українцям боротися з травмами війни.

Учасників зустрічі привітали директорка фонду «Разом для України» Евеліна Курілець, керівниця проекту «RAZOM з тобою» Лія Котяш, старший психолог проекту Лариса Заграй та координаторка проекту Анастасія Захарченко.
«Цей захід організований фондом «Разом для України» спільно з Direct Relief. Ми зібрали команду проекту, наших психологів, координаторів та адміністраторів центрів, донорів та партнерів, щоб обмінятися досвідом, історіями клієнтів, рекомендаціями та знаннями, аби зробити цей проект більш ефективним та таким, що допоможе більшій кількості людей», - зазначила Евеліна Курілець.

Як наголосила керівник проекту «RAZOM з тобою» Лія Котяш, завдяки такому навчанню позитивний досвід і експертизу вже діючих центрів можна буде масштабувати на всю країну, адже найближчим часом планується відкриття центрів ще у кількох обласних центрах, які постраждали від бойових дій.
«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб підвищити показники роботи наших центрів, збільшити кількість звернень та, відповідно, кількість наданих консультацій, і, звісно ж, надати кваліфіковану допомогу усім, хто її потребує. І таке навчання дає поштовх переймати досвід колег, поліпшувати нашу роботу і робити її більш результативною», - підкреслила Лія Котяш.

Старший психолог «RAZOM з тобою» Лариса Заграй провела ознайомчу зустріч команд, розповіла про протоколи у роботі психологів, а психолог Оксана Паркулаб провела лекцію на тему «Зворотній звʼязок психологів, симуляція випадку». Також для учасників тренінгу були організовані майстер-класи з петриківського розпису та з використання тібетських чаш, тренінг з он-лайн комунікацій, який провів комунікаційний директор фонду «Разом для України», засновник та керівник діджитал-агентства MAS Agensy Олексій Захарченко, та цікава екскурсія українськими Карпатами.

«Ми дякуємо усім, хто допоміг нам організувати цей захід, і усім, хто його відвідав. Три дні інтенсивного навчання, спілкування, комунікації між командами центрів з різних областей дали нам поштовх працювати ще ефективніше та ще результативніше. Попереду - посилення команд, відкриття нових центрів, нові цікаві тренінги та нові історії успіху від наших клієнтів і наших команд», - резюмувала координатор проекту Анастасія Захарченко.

Проект «Razom з тобою» реалізовується Благодійним фондом «Разом для України» спільно з Direct Relief.