У Дніпрі запрацював ще один Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою»

У Дніпрі запрацював ще один Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою»
Автор: RAZOM з тобою
22 вересня 2023

У Дніпрі запрацював ще один Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою»

У місті Дніпро, на базі Центру ветеранського розвитку, в рамках розширення мережі Центрів психологічної підтримки «RAZOM з тобою», відкрився ще один кабінет надання психологічної допомоги військовим, ветеранам та членам їх сімей.

«Вже понад півроку у Дніпрі функціонує Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою». За цей час психологами Центру проведено понад 1000 консультацій та тренінгових занять для ветеранів російсько-української війни, військових та членів їх родин, переважно - дітей. Розуміючи, що війна залишить слід в житті кожного з нас, команда Razom робить все, щоб допомогти якомога більшій кількості українців повернутися до звичайного життя здоровими - як фізично, так і психічно. Враховуючи кількість звернень за отриманням психологічної допомоги у Дніпрі, ми відкрили ще один Центр, аби охопити якомога більше людей, які потребують нашої підтримки. Ми дуже раді тому, що все більше українців позбуваються хибних стереотипів щодо відвідування психологів, розуміють, що це абсолютно нормально і віддають перевагу фаховій професійній допомозі, а не самолікуванню чи ігноруванню своїх проблем», - зазначила керівниця проєкту “RAZOM з тобою” Лія Котяш.

На відкриття Центру також завітали: Алла Страшко, завідувачка сектору зі спеціальних питань департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА, Євгеній Таранцов, радник голови ОВА з питань ментального здоров’я, Анна Малієнко, представниця ГО «Ветеранський простір Дніпропетровщини», Галина Полянська, керівник волонтерського центру «Паляниця», Сергій Берест, волонтер Волонтерського об’єднання «Ангели оборони».

«Сьогодні, існує велика потреба у наданні психологічної допомоги військовослужбовцям та членам їхніх сімей, особам, що опинилися в складних життєвих обставинах - втратили рідних, домівки, роботу чи джерело доходу, а також тим, хто безпосередньо був у зоні бойових дій, під окупацією і пережив психотравмуючі події. Тому відкриття такого простору у наближеному до зоні бойових дій обласному центрі - крок назустріч цим людям і ще один шанс для них отримати кваліфіковану психологічну допомогу», - розповіла Анна Малієнко, представниця ГО «Ветеранський простір Дніпропетровщини».

Другий кабінет психологічної підтримки «RAZOM з тобою» у Дніпрі працює на базі «Центру ветеранського розвитку» за адресою: м. Дніпро, вул. Аржанова, 12а, корпус 4. Телефон для зв’язку: 063-661-13-00.

Проект реалізується Благодійним фондом «Разом для України» за підтримки Direct Relief.