Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою» запрацював у Бучі

Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою» запрацював у Бучі
Автор: RAZOM з тобою
19 червня 2023

Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою» запрацював у Бучі

У Бучі, на базі Центру соціальної підтримки «Турбота», відкрито Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою», який буде надавати допомогу дорослим та дітям, постраждалим від війни. Цей проект реалізується Благодійним фондом «Разом для України» спільно з Direct Relief. Партнерами створення Центру у Бучі також виступили Бучанська міська рада, CESVI, International Medical Corps та проєктний офіс «Інститут розвитку міста Буча».

«Наші центри вже працюють у Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому та Дніпрі. Але Центр у Бучі - це перший заклад, який в рамках нашого проекту відкрито у місті, що раніше було під окупацією. Це ставить перед нами нові виклики і нові завдання, але ми впевнені, що команда кваліфікованих психологів зможе надати необхідну психологічну допомогу не лише жителям Бучі, а й мешканцям навколишніх населених пунктів, які на власні очі бачили і знають, що таке війна. Першочергово, це військові та члени їхніх родин, а також дорослі та діти, які пережили страшний досвід окупації та отримали внаслідок цього тяжкі психологічні травми», - зазначила Лія Котяш, керівниця проекту «RAZOM з тобою».

Слова вдячності партнерам, які посприяли у відкритті Центру психологічної підтримки в Бучі, висловили заступники Бучанського міського голови Сергій Шепетько та Михайлина Скорик-Шкарівська. У своїх виступах вони наголосили, що тісна співпраця місцевої влади, іноземних партнерів та благодійних фондів дає позитивні результати і допомагає розширювати перелік соціальних та психологічних послуг, які надаються жителям громади.

«Кожен з нас по-своєму переживає ті жахіття, які несе з собою війна. І лікувати душу, загоювати моральні рани - не менш важливо, ніж піклуватися про своє фізичне здоров’я. Я закликаю усіх не боятися психологів, не соромитися звертатися за допомогою, не ігнорувати навіть найменші прояви психологічних травм, особливо - у дітей. Зі свого боку, ми і надалі будемо підтримувати роботу проекту «RAZOM з тобою», розширювати географію наших Центрів і робити все можливе, щоб кваліфіковану психологічну допомогу отримали якомога більше українців. Тільки разом, тільки підтримуючи один одного, ми зможемо пережити ці складні часи і дочекатися нашої перемоги», - резюмувала Евеліна Курілець, директорка Благодійного фонду «Разом для України».

Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою» у Бучі працює за адресою: вул.Енергетиків, 19.
Контактний телефон: 096-322-16-06.